Podpora taneční školy

Dobrý den,

rádi bychom Vás touto cestou požádali o Vaši pomoc.


Prosíme Vás o pár chvil Vašeho času, který věnujete přečtení tohoto příspěvku.


O co se přesně jedná?

Naši taneční školu budujeme od roku 2008. Dvanáct let se nám to dařilo bez větší finanční podpory zvenčí, tedy od státu, krajů a obcí. Události na jaře nám bohužel ukázali, že v období krize se ne všichni zachovají férově. A přestože jsme našim studentům nabídli online lekce zdarma nad rámec rozpočtu a slíbili, že tréninky nahradíme v září, aby studenti nepřišli o peníze a reálné tréninky, někteří nám nezaplatili a přestali úplně komunikovat. Na přežití a začátek nové sezóny jsme si byli nuceni půjčit peníze a doufali jsme, že bude vše jako dřív. Vypadalo to nadějně, ale strach a nejistota prostupující společností zapříčinili velký úbytek studentů. Poslední kapkou se momentálně zdá být podzimní lockdown. Kdy přestože nemůžeme s našimi studenty trénovat, máme každý měsíc cca 30 tisícové náklady, které nejsme schopni dlouhodobě utáhnout. To všechno jsou důvody, kvůli kterým tato kampaň vznikla. Je založena na formě hithitu (crowdfunding), kdy od nás za Vaši finanční podporu dostanete jeden z dárků s logem Body Rockers. Nechceme Vás odbít pouhou propiskou nebo odznáčkem, proto jsme se rozhodli, připravit kolekci textilu, dárkových předmětů a individuálních služeb. Vždy se snažíme být fér a z toho důvodu jsou všechny dárky v co nejvyšší kvalitě (více informací u jednotlivých produktů).

Jen pro jistotu, hlavním účelem není prodej textilu atd., ale podpora taneční školy.

Vše co v připraveném eshopu nabízíme jsou dárky za Vaši podporu. Situaci ohledně vládních opatření bedlivě sledujeme a hned, jak to bude možné, spustime tréninky zase naplno tak, abychom dostáli závazkům vůči našim studentům a jejich rodinám.

V žádném případě nemáme v plánu končit.

S tancem a výukou chceme nadále pokračovat.

Za co budeme velmi vděčni?


Je zřejmé, že nejvíce nám pomůžete, když nás podpoříte finančně.

Těžko se nám však podaří cílovou částku vybrat, pokud se naše volání o podporu nedostane k dostatečnému množství lidí. Proto pokud máte sociální sítě, e-mail, telefon, nebo jakýkoliv další komunikační prostředek, který by mohl pomoci naši kampaň šířit, tak budeme za vaše sdílení velmi vděční. V dnešním světě je náročné získat si pozornost, protože podnětů, které na nás působí, je opravdu hodně.

Věřte, že i sebemenší zmínka šířící myšlenku naší kampaně pomůže.


Děkujeme.


Některé z Vás určitě zajímá co děláme my.


Trenéři, kteří nejsou školou povinní jsou různě na brigádách a vydělávají si na přežití krize. Patrik i Lucka také, jen s tím rozdílem, že vydělávají právě na provoz taneční školy.

Píšu to sem hlavně proto, abychom se vyhnuli zlým komentářům, ať jdeme místo škemrání makat.


Vážíme si Vaší podpory jak v době prosperity, tak v době krize.


Odkaz na kampaň:

https://www.eshop-bodyrockers.cz/918 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše